top of page
C360_2012-08-08-10-52-40.jpg
Maapurjetamise rada.JPG

Meist

Meie puhkeküla on pereettevõte, mis sai alguse suvitamiseks mõeldud talu soetamisega 1995. aastal. Puhkeküla rajamist alustasime 2006. aastal. Meie visiooniks oli luua keskkond, kus saaks ühtlasi nautida loodust ja vaikust ning samal ajal veeta põnevalt aega nt maapurjekaga sõites, disc-golfi või petanki mängides ning teisi huvitavaid spordialasid proovides.

Puhkeküla pakub majutuseks 8 lihtsat kämpingut, kokku 40 magamiskohaga. 4 ha suurusel maaalal jätkub palju ruumi ka telkimiseks. Meie territooriumilt leiate spordiplatsi, lõkkeplatsi peotelgi ja lavaga, saunaplatsi, väliköögi ning laste mänguväljaku. Puhkeküla on varustatud 6 kuivkäimlaga (sh üks invaWC) ning privaattsoonis asuva dušimajaga, kus on 3 duši ja 3 kraanikaussi. Dušimaja on külastajatele avatud ööpäevaringselt. Lisaks on 1 dušš ka saunas.

Kuna asume Silma looduskaitse ala ja linnuvaatlustornide vahetus läheduses saab ka meie alal näha ja kuulda palju erinevaid linde. Üsna lähedal Saunja lahe äärest võib leida salajase ujumiskoha, meie juures saab end väikeses tiigis jahutada ja seal ka savimaski teha.

Meie kõrvalt läheb mööda Ranniku matkarada, mis on osa Euroopa kaugmatkarajast E9, kui ka Eurovelo Raudse Eesriide matkarada EV13. Tänu sellele kuuleme tihti põnevaid jutte nt maailmaränduritelt ja rattamatkajatelt, kellega venivad vestlused  tihtipeale mitme tunni pikkuseks.

Lihtsuses peitub võlu ja selle järgi proovime ka meie oma puhkekülas ja kodutalus elada. Lihtsalt tule naudi värsket õhku, looduse hääli ja koosolemist.

 

Meile meeldib näha rahulolu Teie silmis ja soovi kindlasti tagasi tulla. Tere tulemast tagasi ja kindlasti leiate eest aina uusi ja uusi üllatusi!

IMG_9630P - Copy (2).jpg
bottom of page