Lõõgastus
Peale sportlikku päeva pakume lõõgastumiseks mõnusat leili väikeses saunakeses. Lisaks võib mõnuleda ka kümblustünnis, mille ettevalmistamiseks läheb küll 7 tundi, aga kui soovi on, siis kütame vee kindlaks kellaajaks 39 kraadi soojaks.

Kui ikka liiga kuum, siis võib karastada ennast sauna esises väikeses tiigis. Tiiki kutsume me naljaga Balatoni järve koopiaks, sest sarnaselt Balatonile on vesi  tänu savisele põhjale läbipaistmatu kuid samas väga puhas.


Sauna vastas tiigi kaldal olevas aiapaviljonis saab väikese seltskonnaga omaette olemist nautida.


Päevitamiseks ja muidu logelemiseks on meil palju kohti. Neid sätime ka pidevalt juurde nii päikese kätte kui ka kaskede alla puude varju. Iga puhkemajakese juurest leiab ka bambusest lamamistoolid.

Kui külalistel soovi, siis pannakse püsti suur püramiid telk vesipiibu harrastajatele. Muidugi varustatakse telk ka vesipiipude, patjade ja muu vesipiibutamiseks tarvilikuga.

Lõkkeplatsi ääres on katusealune "Poolkaar", kuhu on võimalik seltskonna ürituse jaoks DJ või väikese ansambli kutsuda muusikat tegema. Kes julgem, võib ka ise seal laulu lüüa ja pilli mängida. Katusealune on ka heaks kaitseks kellele päikese eest, kellele vihma ja tuule eest.

Lastele on rajatud omaette maailm      Vaata    Laste lõbud