Indiaca & rannavolle

Rannavolle


Rannavolle platsi tarbeks sai kohale tellitud 280 tonni liiva. Täna on klientidel võimalik rannavolles kätt harjutada ning omavahel mõõtu võtta mugaval mänguplatsil.

Saab korraldada ka võistlusturniire, mille tarbeks on
vajalikes mõõtudes rajatud kaks kõrvutiasetsevat võistlusplatsi ning ei puudu ka kohtunike tool.Vaata Läänemaa MV 2010  Galerii

Indiaca

Indiaca päris täpne vanus ei ole teada, kuid pärit on see sportmäng Lõuna-Ameerikast, kus seda mängisid Brasiilia indiaanlased, kes nimetasid mänguvahendit petekaks. Olemuselt ja mängu ülesehituselt sarnaneb indiaca võrkpalliga, kuid mängimisel kasutatakse traditsioonilise palli asemel spetsiaalset sulgedega varustatud indiacapalli.

Erinevused on ka mängijate arvu, platsi mõõtmete, võrgu kõrguse jms osas. Mäng ise on võrkpallist dünaamilisem ja vaatemängulisem ning sobib hästi ka väga erineva vanuse, treenituse astme ning füüsiliste võimetega inimestele. Meie spordi- ja puhkekülas on rajatud kahe mänguplatsiga liivakattega väljak, kus saab indiacat harrastada kui ka võistluseid korralda. Väljaku mõõdud on 22x28 m (mänguplatsid 8x16m).

Vaata fotosid galeriist Aktiivne puhkus II (Indiaca & rannavolle)
Indiaca varustusega saad tutvuda Eesti Indiaca Liidu kodulehel  indiaca varustus
Lihtsustatud mängureeglid leiad siit  Indiaca mängureeglid


Siit videost leiad väikese õpetuse mängu kohta


Lapsed indiacat mängimasIndiaca Bettendorf Turnfest Berliinis