Uudised
Avatud uste päev
Lisatud 01.03.2016

Maaturismi ettevõtted kutsuvad külla!Pühapäeval, 01.mail 2016 avavad maaturismiettevõtted üle Eestimaa oma uksed ning ootavad külla! Tulge ja avastage uued ning põnevad puhkusepaigad ilusal Eestimaal.

Kui Teil on plaanis korraldada hoopis meeldejääv sündmus, olgu selleks sünnipäevad, pulmad, kokkutulekud, muud tähtpäevad või firmaüritused, on 1.mai just see aeg, kus teha parimad kokkulepped ning saada vastused Teid huvitavatele küsimustele.

Avatud Uste Päev  meie puhkekülas 1.mail:

Külalistel on võimalus tutvuda maapurjekate ehk blokartitega. Vajaliku tugevusega tuule olemasolul saab ka purjetamist proovida. Kui tuult ei ole, saate harrastada muid vahvaid elamusspordialasid nagu jalggolf, disc-golf, indiaca, petank, kroket.Saab tasakaalu harjutada slacline'l või vedrutada batuudil. Väikelaste käsutuses on mänguväljak erinevate atraktsioonidega.  Isad-emad saavad peale puhkekülaga tutvumist jalga puhata väliköögis, kus perenaine pakub Läänemaa kombe kohaselt külalistele karaskit adravõiga. Huvilistele pakutakse käsitööõlle ja -siidri degusteerimist.

Ootame huvilisi alates 11.00 kuni 17.00


« Eelmisele lehele