Paketid

Meeskonna meelelahutuspakett "Täismäng"

Meeskonna meelelahutuspakett "Täismäng" on mõeldud gruppidele kuni 56 inimest. Nagu paketi nimi juba ütleb, organiseerime Teie eest kõik vajaliku - meelelahutuse, toitlustuse ja majutuse. Teile jääb vaid kohaletuleku vaev!

Teie käsutuses on 24 tunni vältel kogu UusKalda Spordi- ja Puhkeküla oma mitmekesiste sportimis- ja lõõgastumisvõimalustega. Keha ja meele hoiavad ärksana maapurjetamine, disc-golf, indiaca, rannavolle ja muud popspordi võimalused. Lõõgastumiseks on Teie käsutuses tiigiga leilisaun ja kümblustünn ning silmailu pakub välikamin.

Küsi täpset hinnapakkumist vastavalt inimeste arvule.

Pakett "Kehale, vaimule, kõhule..."

Pakett “Kehale, vaimule, kõhule…” on mõeldud gruppidele kuni 40 inimest.  Pakume kehale toonust, vaimule puhkust ja kõhule maa-elu maiuspalasid.

Teie käsutuses on 24 tunni vältel kogu UusKalda Spordi- ja Puhkeküla oma mitmekesiste sportimis- ja lõõgastumisvõimalustega. Keha ja meele hoiavad ärksana maapurjetamine, disc-golf, indiaca, rannavolle ja muud popspordi võimalused. Lõõgastumiseks on Teie käsutuses leilisaun ja kümblustünn ning silmailu pakub välikamin.

Küsi täpset hinnapakkumist vastavalt inimeste arvule.